Álláslehetőség

Nagytarcsai keverőüzemünkbe megbízható munkatársat keresünk, targoncás-zsákoló pozícióra.

Feladatok:
– a gyártósoron elkészült 25 kg-os zsákok kézi erővel történő raklapra helyezése
– raklapcsomagolás automata fóliázógéppel
– a raklapos termékek elektromos és/vagy gázos targoncával történő mozgatása
– a munkaállomás, munkakörnyezet és az üzem tisztán tartása

Szeretnénk Veled dolgozni, ha:
– van alapfokú, 8 általános iskolai végzettséged
– rendelkezel érvényes targoncavezetői jogosítvánnyal
– van 3 éves targoncavezetői tapasztalatod
– jó fizikai kondícióval rendelkezel
– csapatjátékos jellegű a gondolkodásod

Ha Te is szeretnél velünk dolgozni, akkor
– hosszútávon számíthatsz ránk, mert egy stabil, 25 éves múlttal rendelkező családi vállalkozás vagyunk
– teljes munkaidős munkaviszonyt, fűtött munkateret, és 416.790 Ft-os nettó fizetést kínálunk
– egyműszakos munkarenddel számolhatsz
– a hétvégékre és az ünnepnapokra nyugodtan tervezhetsz saját programot
– munkaruhát biztosítunk
– modern, XXI. századi munkahelyet kínálunk,
– részese lehetsz egy fiatalos gondolkodású csapatnak
– térítésmentesen kávé-, tea-, és ásványvízfogyasztást biztosítunk
– évente többször térítésmentes csapatépítő tréningen vehetsz részt
– dolgozói kedvezménnyel vásárolhatsz az általunk gyártott termékekből
– tavasszal és ősszel az autógumid térítésmentesen átszereltetjük
– a nyugdíjas évek miatt sem kell aggódnod, mert senior programunk részese lehetsz

Fényképes szakmai önéletrajz előnyt jelent!
Próbaidő: 3 hónap
Munkaidő: H-P 7.30-16.00, 30 perces munkaközi szünet.

hu_HUHU